Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z "Ogrodnika".

28-11-2019 19:01

W dniu 27 listopada 2019 r. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie wręczono dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów rejonu warszawskiego na rok szkolny 2019/2020

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre. W gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie. Najlepszym uczniem Liceum Ogólnokształcącego w ZS RCKU został Krzysztof Remin, uczeń klasy III a. Wśród młodzieży klas Technikum  w ZS RCKU stypendium otrzymała Wiktoria Makowiecka uczennica klasy III Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej.

Gratulujemy Stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów!

(JS)