starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025 Instrukcja logowania Office365 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe Patronat WSIiZ DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

VI edycja Powiatowego Konkursu „Wrzesień 1939 roku bez tajemnic”. 2022/2023

A A A

VI edycja Powiatowego Konkursu „Wrzesień 1939 roku bez tajemnic”.

ZMIANA ZASAD UDZIAŁU W VI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU "WRZESIEŃ 1939 ROKU BEZ TAJEMNIC".

Z powodu dużego zainteresowania udziałem w VI edycji Powiatowego Konkursu "Wrzesień 1939 roku bez tajemnic" uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Organizatorzy-   Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie i Stowarzyszenie „Nasz Zamek” podjęli decyzje o możliwości zgłaszania udziału w konkursie uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkół podstawowych. Tym samym realizowany jest główny cel konkursu, szerokie upowszechnienie wśród młodzieży wiedzy na temat wojny obronnej Polski w 1939 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach historycznych.

 

Aneks nr 1 do regulaminu VI edycji Powiatowego Konkursu Historycznego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do  wzięcia udziału w VI edycji Powiatowego  Konkursu „Wrzesień 1939 roku bez tajemnic”. Organizatorami są Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie oraz Stowarzyszenie „Nasz Zamek”, patronat honorowy  nad Konkursem objął Starosta Powiatu Sochaczewskiego.        

 Celem naszych działań jest upowszechnienie wiedzy wśród młodzieży na temat wojny obronnej Polski w 1939 roku. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Sponsorem nagród jest firma Retail Park Sochaczew spółka z.o.o. właściciel obiektu Multishop oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie – Powiatowy Zespół Edukacji. Nagrodami w konkursie jest sprzęt elektroniczny oraz publikacje książkowe. Szkoły zgłaszają swój udział za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do dnia 16 listopada 2022 roku. Konkurs w formie testu zostanie przeprowadzony na terenie szkoły, do której uczęszcza uczestnik 8 grudnia 2022 roku. Uroczyste ogłoszenie nagród odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronach internetowych organizatorów  www.zsrcku.powiatsochaczew.pl i www.naszzamek.pl oraz www.powiatsochaczew.pl w zakładce konkursy.

Serdecznie zapraszamy  do udziału w zawodach historycznych.

 

Plakat konkurs 1939_2_2.pdf

Regulamin Powiatowego Konkursu Historycznego pop druk.pdf

 

 

  

 

 

 

 

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
201093 odwiedzin