starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Konkurs Fotograficzny

A A A

KONKURS  FOTOGRAFICZNY

 Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna – to nazwa konkursu fotograficznego, organizowanego już po raz siedemnasty przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie przy współpracy Zespołu Szkół  Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie. Skierowany jest on do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Tematyka prac dotyczy wyłącznie obszaru powiatu sochaczewskiego.

 Uczestnicy mają do wyboru trzy kategorie. Organizator czeka na prace do 22 maja br. Ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu. Tradycyjnie dla najlepszych autorów zdjęć czekają atrakcyjne i cenne nagrody.

 Jeśli chodzi o kategorie tematyczne, to obok cieszącej się największą popularnością – natury, można nadsyłać zdjęcia także z serii: portrety (ludzie oraz zwierzęta). Trzecia kategoria zmienia się co roku. W tym roku dotyczy hasła - „Miejsca znane i lubiane w powiecie sochaczewskim”.

Jak przypomina organizator – Wydział Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie - każdego roku na konkurs spływa około 200 zdjęć. Najciekawsze prace wykorzystywane są do celów promocyjnych powiatu sochaczewskiego. Jednym z jego założeń jest okazanie piękna otaczającej nas Ziemi Sochaczewskiej a także budowanie pozytywnego wizerunku naszej małej Ojczyzny. W przypadku każdej z kategorii, szczególnie ostatniej, czekamy na ciekawe, oryginalne i pomysłowe ukazanie zakątków naszego powiatu – parku, placu, obiektu szkolnego, boiska czy innego obiektu użyteczności publicznej – choć niekoniecznie, bo dla kogoś miejscem znanym i lubianym może być własne podwórko, pobliski las czy łąka.

 Regulamin

Zał. 1 / Zał. 2 Zgłoszenia

Zał. 3

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin