Stypendyści Starosty Powiatu Sochaczewskiego z „Ogrodnika”.

11-10-2019 12:42

10 października 2019 roku, odbyła się uroczystość rozdania  stypendiów przyznawanych przez starostę Powiatu Sochaczewskiego Jolantę Gonta. Wyróżniana jest  najzdolniejsza  młodzież z placówek podległych starostwu powiatowemu.

Wśród nagrodzonych  znalazło się trzynastu  uczniów z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia  Ustawicznego w Sochaczewie . Za wybitne wyniki w nauce wśród uczniów klas Liceum wyróżniono : Ślusarczyk Julię, Łopacińską Weronikę, Szymańską Joannę, Jakubiak Katarzynę , Marcinkowską Paulinę. W klasach Technikum nagrodzono : Graniak Emilię, Orlińską Dorotę, Malejko Dominikę, Olejnik Konrada, Malinowskiego Patryka, Serwańskiego Huberta.

Za wybitna osiągnięcia sportowe stypendia otrzymali :Wiśniewski  Hubert i Wróbel Kacper.

Serdecznie Gratulujemy!!!