Zakończenie stypendium Klaudii Barlak

17-06-2019 20:34

3 czerwca 2019 r. Klaudia Barlak, uczennica Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie, zakończyła swój projekt stypendialny Urzędu Marszałkowskiego, Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych. Uczennica przedstawiła Indywidualny Plan Rozwoju Zawodowego w formie prezentacji multimedialnej dla grona nauczycieli i uczniów. Projekt dotyczył pogłębiania wiedzy na temat różnych diet oraz układania jadłospisów. Omówiła podjęte działania w trakcie projektu, podsumowując cały rok pracy i wyciągając wnioski. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.