Warsztaty zdrowia i urody Look Good, Feel Better

04-03-2020 08:28

W ramach podpisanej przez ZSR CKU umowy patronackiej z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie 5 lutego 2020r. w szkole odbyły się warsztaty zdrowia i urody Look Good, Feel Better. Uczestniczyli w nich uczniowie klas kosmetyczno - rehabilitacynych 2LO i 3LO oraz klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych 4 TŻa i 4Żb. Na zajęciach tych uczniowie oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej z kosmetologii i dietetyki wykonywali własnoręcznie mydła, naturalne peelingi do ciała oraz wykrywali sztuczne barwniki w napojach a także tworzyli serki o różnych smakach i barwach.