Studniówka 2020.

22-01-2020 17:56

Wyjątkowy wieczór 11.01 2020 r. należał do uczestników uroczystego balu studniówkowego „Ogrodnika”. W gościnnych progach „Dworku Magnat” zebrali się uczniowie klas trzecich liceum i czwartych technikum, nauczyciele i rodzice przyszłych maturzystów.

W części oficjalnej prowadzący powitali wszystkich zebranych, po czym poprosili o przemówienie dyrektora Marka Wernickiego. Podziękował on uczniom za wiele sukcesów, jakimi dzięki nim może szczycić się szkoła. Licznie zebranym rodzicom powiedział, że mogą być dumni ze swoich dzieci, zaś uczniów prosił aby zawsze byli wdzięczni rodzicom za wszelkie dobro, jakie od nich otrzymali. Przyszłym maturzystom życzył 100 dni owocnej i spokojnej nauki, a także wszelkiej pomyślności i odwagi w realizacji marzeń w dorosłym życiu.

W imieniu starosty Jolanty Gonta, życzenia skierowane do maturzystów i ich rodziców odczytała kierownik kształcenia praktycznego Monika Osicka.

Po podziękowaniach uczniów dla wychowawców, dyrektor dał znak do tradycyjnego poloneza. Uśmiechnięci młodzi ludzie w pięknych kreacjach i eleganckich garniturach zachwycili rodziców i nauczycieli wykonaniem tańca w pięknej choreografii.

Potem, już do białego rana, na balu królowała młodość, radość i taniec.

Kilka z tych pięknych, ale ulotnych chwil, udało się uchwycić obiektywem aparatu i zamieszczono w galerii poniżej.

Zdjęcia udostępniono dzięki uprzejmości Studio Movie z Łowicza - dziękujemy.