Sprawozdanie z realizacji projektu "Zawodowcy na start".

06-10-2019 11:14

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Absolwenci,

w dniu 30 września 2019 r.  Lider Projektu poinformował, że został złożony końcowy wniosek o płatność za cały dwuletni okres realizacji naszego wspólnego projektu. Każdy wskaźnik został zrealizowany w 100%.

Projekt „Zawodowcy na start” był realizowany w okresie 1.09.2017- 31.08.2019 r.

Łącznie w projekcie udział wzięło – 138 uczniów / uczennic

W stażu uczestniczyło  - 107 uczniów / uczennic

Doposażono  w sprzęt w pracowniach:  technik cyfrowych procesów graficznych, technik geodeta,

Wydano na działanie edukacyjne szkoleniowe  -   451 180,90 ZŁ

WYDANO  NA DOPOSAŻENIE PRACOWNI - 175 019,01 ZŁ

Łączny budżet zrealizowany w ZS RCKU -           626 199,91 ZŁ

Dziękuję za udział i współpracę wszystkim Uczniom uczestniczącym w projekcie. Mam nadzieję, że zdobyta dodatkowa wiedza i doświadczenie będą procentowały w dalszej  nauce i pracy. Życzę Wam wielu sukcesów.

Dziękuję panu dyrektorowi Markowi Wernickiemu za wsparcie  w rekrutacji, organizacji zajęć, za szybkie działania w kryzysowych sytuacjach. Dziękuję także panu Tomaszowi Obrączce i pani Elżbiecie Kropiak za pomoc w przygotowaniu szkoły do udziału w Projekcie.

Dziękuję za współpracę całemu zespołowi koordynującemu UPEMI pod przewodnictwem  pani Anety Kondraszuk – dyrektor działu szkoleń UPEMI w Warszawie.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej naszej Szkoły, gdzie zostało zamieszczone bardziej szczegółowe sprawozdanie z realizacji projektu.

Remigiusz Szafrański

koordynator szkolny