OGŁOSZENIE O PRZETARGU.

13-06-2019 10:49

Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 63 Ogłasza przetarg nieograniczony, pisemny na najem pomieszczenia o powierzchni 53,5 m2 przeznaczonego na bar/sklepik szkolny.

Minimalna wywoławcza wysokość czynszu, obejmującego zryczałtowane opłaty za energię, wodę, ścieki, śmieci wynosi 800,00 zł netto. Kryterium: wysokość czynszu – waga 80% Pozacenowe kryteria (opisane w Regulaminie przetargu) – łączna waga 20% Postąpienie: krotność 20 zł. Lokal przeznaczony jest na wynajem od dnia podpisania umowy do 30 czerwca 2022r.

Opis lokalu:

Pomieszczenie dwuizbowe (11,5 + 42 m2 ), z przejściem otwartym, przystosowane do działalności typu bar/sklepik szkolny o łącznej powierzchni 53,50 m2 ,wraz z prawem do korzystania z ciągów komunikacyjnych i WC dla personelu. Lokal położony jest w budynku głównym szkoły, na parterze, wejście z korytarza. Lokal jest wyposażony w meble barowe (lada, półki, szafki z blatem, stoliki i krzesła). Lokal posiada instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną i centralne ogrzewanie. Regulamin, dokumenty przetargowe znajdują się w Zespole Szkół RCKU, ul Piłsudskiego 63, pok. nr 10, oraz na stronie www.zsrcku.powiatsochaczew.pl w zakładce BIP/ przetargi.

Warunki najmu:

1. Okres najmu od dnia podpisania umowy do (maksymalnie) 30 czerwca 2022 roku.

2. Czynsz najmu: ustala się minimalną stawkę wywoławczą w kwocie 800,00 zł (netto).

3. Pomieszczenie jest przeznaczone wyłącznie na bar/sklepik szkolny.

4. Na najemcy spoczywa obowiązek utrzymania czystości i porządku na terenie baru/sklepiku oraz sprawności instalacji.

5. W barze/sklepiku dopuszcza się sprzedaż artykułów spożywczych i papierniczych.

6. Oferowane artykuły spożywcze muszą spełniać wymogi ustawy z 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. 2006 nr 171 poz. 1225, z późn. zmianami) oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. Za przestrzeganie przepisów odpowiada Najemca.

7. Oferent jest zobowiązany dołączyć proponowaną ofertę gastronomiczną, spożywczą i szkolno-biurową (ze szczególnym uwzględnieniem asortymentu i składu produktów gastronomicznych).

8. Do przetargu mogą stawać osoby fizyczne i prawne, które zapoznały się i zaakceptowały regulamin przetargu i projekt umowy na najem pomieszczeń.

Termin i warunki przetargu:

1. Oferty należy składać w terminie do dnia 28 czerwca 2017 r. do godz. 1130 , w sekretariacie szkoły (pok. 14).

2. Przedmiot przetargu można oglądać w dni robocze w godz. od 9:00 do 14:00 (w dniu przetargu od 9:00 do 10:00), po uprzednim umówieniu się. Osoba do kontaktu: Remigiusz Szafrański, tel. 696-074-268

3. Przedmiotem oceny, oprócz oferowanej wysokości czynszu, będą także pozacenowe składniki oferty wymienione w Regulaminie przetargu. Dlatego też prosi się Oferentów o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.

4. Zaklejona, nieprzejrzysta koperta winna być opatrzona opisem: „Przetarg na najem pomieszczenia szkolnego na bar/sklepik”.

5. Przetarg zostanie rozstrzygnięty w dniu 28 czerwca 2019 r. o godz. 12 00 .

6. Wyniki przetargu zostaną ogłoszone tak jak przetarg.

Sochaczew, dnia 12 czerwca 2019 r.

Dyrektor (-)

Marek Wernicki