Podziękowanie.

03-06-2019 07:44

W imieniu całej społeczności szkolnej „Ogrodnika” zwłaszcza dyrektora Marka Wernickiego, uczniów klas 1LO i 2LOb oraz nauczycielek Moniki Osieckiej i Agnieszki Kowalczyk chcieliśmy serdecznie podziękować za pracę i zaangażowanie w naszej szkole kosmetyczkom: Elen Aloyan i Ninie Dudnik oraz fizjoterapeutom: Sławomirowi Wojdasowi i Michałowi Zarębie. Wyżej wymienione osoby z pasją i zaciekawieniem prowadziły zajęcia praktyczne z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. Młodzież zdobyła nowe doświadczenia i wiedzę, która z pewnością zaowocuje w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za całoroczną współpracę.