Dzień otwarty w "Ogrodniku".

07-05-2019 17:44

Już dawno zaplanowany Dzień Otwarty w Ogrodniku odbył się 26 kwietnia 2019 roku. O godzinie 9.00 zaproszeni goście ze szkół powiatowych oraz z miasta Sochaczew stawili się bardzo licznie. Uczniowie 3 klas gimnazjum i 8 klas szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły. Nauczyciele wraz z uczniami ZS RCKU przygotowali punkty informacyjne dotyczące kierunków kształcenia. Zorganizowane były również pokazowe zajęcia praktyczne związane z kierunkami technikum, liceum oraz szkołą branżową I stopnia. Na gości czekało wiele niespodzianek: poczęstunek pizzą i flambirowanymi naleśnikami, sadzenie roślin, pomiary geodezyjne, czy zajęcia z kosmetyczką w profesjonalnej pracowni. Przygotowano pokaz wodnej pomocy ratunkowej, swoje umiejętności zaprezentowali sportowcy Dragona, a Samorząd Uczniowski zorganizował grilla. Uczniowie naszej szkoły oprowadzili młodszych kolegów po budynku i opowiadali o nauce oraz miłej i przyjaznej atmosferze, jaka panuje w Ogrodniku. Zapraszamy na rekrutację.