starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Integracja 1 TLa

23-09-2022 14:59

A A A

22 września klasa 1 Tla - Technikum Eksploatacji Portów i Terminali na wycieczkę integracyjną udała się do Teresina na teren byłej jednostki wojskowej. Młodzież miała okazję zagrać w paintball, który jest grą zespołową polegającą na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu pistoletów z kulkami wypełnionymi farbą na bazie żelatyny spożywczej.

Paintball to niezwykle emocjonująca gra zespołowa rozwijająca sprawność fizyczną i współzawodnictwo w grupie.

Uczestnicy przed rozpoczęciem gry zostali przeszkoleni przez instruktora z zasad bezpieczeństwa i obsługi pistoletu paintballowego. Uczniowie wyposażeni w strój ochronny, pistolet i zapas kulek przystąpili do gry pod czujnym okiem instruktora. Podczas wyjazdu wszystkim dopisywał świetny humor. Paintball okazał się znakomitą formą rozrywki, dziękujemy PAINTBALL-owy Sochaczew za organizację.

 

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin