Wycieczka do Portu Gdynia

21-09-2022 14:56

19 września 2022 r. uczniowie z klas 2TL i 3TL- Technikum Eksploatacji Portów i Terminali odbyli wycieczkę do Port Gdynia gdzie mogli zapoznać się pracą terminali przeładunkowych ładunków masowych i kontenerów, zobaczyć z bliska urządzenia transportu bliskiego, załadunek kontenerów na statek. Dodatkową atrakcją był rejs statkiem,, Rubin" po porcie. Uczniowie mogli przypomnieć sobie znaczenie poszczególnych elementów infrastruktury portowej. Na zakończenie udaliśmy się do Gdańska, gdzie mogliśmy podziwiać architekturę i skosztować lokalnych pyszności.