starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE ROK SZKOLNY 2022/2023 Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE DLA KANDYDATA KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2022/2023 O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Erasmus w Ogrodniku - cz. 4

05-05-2022 10:23

A A A

Uczniowie realizujący w Grecji praktyki zawodowe z każdym dniem zwiększają praktyczną znajomość zawodu… Ale uczestnicy projektu w ramach edukacji szkolnej też nie próżnują! Podczas zajęć merytorycznych wypracowują rezultaty materialne projektu: stronę internetową, broszury, prezentację z quizem dla uczniów z Grecji. Pozostały ostatnie szlify i wkrótce będziemy mogli zaprezentować nasze dzieła!

Podczas minionych dni młodzież poznała zasady związane z obsługą Wordpressa, projektowania graficznego na potrzeby internetu czy opracowywania treści zgodnych z wymogami SEO. Tematyka projektu związana jest z dziedzictwem naturalnym i ekologią – a w ramach różnego typu zajęć uczestnicy zwiększają swoją wiedzę na temat bioróżnorodności i ekologii w Grecji i innych krajach europejskich. 

Projekt realizowany jest we współpracy z Platon School. Realizacja zajęć w szkole to również okazja do zwiększania różnego rodzaju kompetencji i poznawania nowych technologii. Młodzież uczestniczyła m.in. w zajęciach z robotyki!

 

 

ZOBACZ GALERIE

107007 odwiedzin