starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025 Instrukcja logowania Office365 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe Patronat WSIiZ DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Erasmus w Ogrodniku - cz. 1

27-04-2022 10:20

A A A

Pierwsze dni zagranicznych staży zawodowych w projekcie „Europejskie kompetencje” za nami! Po części organizacyjnej, zapoznaniu z greckimi mentorami i szkoleniach BHP nadszedł czas na poznanie szczegółowych procedur z przedsiębiorstwami, a nawet realizację zadań zleconych przez trenerów. 

 

Uczestnicy z klas technik obsługi portów i terminali środę poświęcili na szczegółowe zapoznanie się z procedurami obsługi pasażerskiej oraz niezbędną dokumentacją w przedsiębiorstwie transportowym. 

 

Technicy – graficy rozpoczęli praktyki w działach graficznych hoteli San Panteleimon, Olympsu Villas i White Nest Litochoro. Po zapoznaniu z pracownikami hotelu, przystąpili do analizowania komunikacji wizualnej i przygotowali rekomendacje usprawnień zgodnie z najnowszymi trendami w marketingu. 

 

Technik żywienia i usług gastronomicznych poznaje sekrety kuchni greckiej! Po szkoleniu dotyczącym organizacji pracy w kuchni i restauracji, uczestnicy poznali receptury tradycyjnych dań greckich. W zespołach zwiększali swoje kompetencje i praktyczne umiejętności pod okiem kucharzy lub realizując zadania z zakresu serwisu. 

 

Wieczorami, po dniu praktyk, odkrywamy uroki Riwiery Olimpijskiej – a program kulturowy pozwala nam zwiększać nasze kompetencje kluczowe i wiedzę o Grecji. Wczoraj mieliśmy okazję odwiedzić urokliwe górskie miasteczko Stary Panteleimon <3 

 

Projekt „Europejskie kompetencje” jest współfinansowany przez Unię Europejską. To kolejna ponadnarodowa inicjatywa, dzięki której uczniowie naszej szkoły mają szanse zwiększać kompetencje i praktyczne umiejętności w międzynarodowym środowisku!

 

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
201093 odwiedzin