starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Wycieczka do Oświęcimia i Krakowa

04-11-2021 23:53

A A A

W dniach 2-3 listopada 2021r. uczniowie klas 3TŻp i 3 LOa  razem z nauczycielami-  p.Aldoną Charzyńską, p.Joanną Prokocką i p.Agnieszką Ciećwierz oraz zaprzyjaźnionymi osobami z kilku innych klas udali się na wycieczkę do Oświęcimia i Krakowa.

Pierwszego dnia w strugach deszczu, gdyż pogoda dopasowała się do nostalgicznego nastroju,                który opanował nas na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau, dowiedzieliśmy się jaki los spotkał miliony niewinnych ludzi, którzy trafili tu podczas II Wojny Światowej.

Następnego dnia mieliśmy okazję poznać tajniki wyrobu czekolady na warsztatach w Fabryce Charliego i spróbować własnoręcznie wykonać czekoladowe pyszności. Po krótkim spacerze malowniczymi uliczkami krakowskiego Kazimierza udaliśmy się do pięknie położonego ZOO,               w którym tym razem w pełnym słońcu, mogliśmy podziwiać egzotyczne i rodzime zwierzęta.

Czas minął nam szybko, było cudownie, szkoda tylko, że tak krótko, dwa dni i jedna noc                              to zdecydowanie za mało.

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin