starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025 Instrukcja logowania Office365 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe Patronat WSIiZ DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Stypendia Starosty Sochaczewskiego

27-10-2021 23:46

A A A

27 października br. uczniom naszej szkoły wręczone zostały Stypendia Starosty Sochaczewskiego

za wybitne wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe w II semestrze roku szkolnego 2020/2021.

W uroczystości udział wzięli Starosta Powiatu Sochaczewskiego Pani Jolanta Gonta, Wicestarosta Powiatu Sochaczewskiego Pan Tadeusz Głuchowski, Dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji      Pani Urszula Opasiak, Dyrektor  Szkoły Pan Marek Wernicki, Wicedyrektor  Szkoły  Pani Monika Osiecka   oraz uczniowie  i  nauczyciele.

Stypendia otrzymali:

Marcin Augustyniak z klasy 2Lbg,

Wiktoria Kamińska z klasy 2Lbg,

Klaudia Sikora z  klasy 2Lbg

Małgorzata Goreniak z klasy 2Lbg

Natalia Stobiecka z klasy 2Lbg

Klaudia Adamkiewicz z klasy 2Lbg

Amelia Skurzewska z klasy 2Lbg

Karolina Baranowska z klasy 1LO

Aleksandra Geras z klasy 1LO

Weronika Kamińska z klasy 1LO

Weronika Kalinowska z klasy 2LOa

Wiktoria Malejko z klasy 2LOa

Dominika Łażewska z klasy 3TG

Emilia Graniak z klasy 3TG

Natalia Jesiołowska z klasy 3TG

Weronika Gołasiewicz z klasy 2TŻg

Marta Anasiak z klasy 2TŻg

Wiktoria Zięcina z klasy 2TLg

Dawid Kowalski z klasy 2TLg

Milena Dobrowolska z klasy 2TLg

Filip Rogowski z klasy 2TGg

Zuzanna Fabisiak z klasy 2TGg

Natalia Michalak z klasy 3TŻ

Wiktoria Orlińska z klasy 3TŻ

Zuzanna Ciechomska z klasy 3TL

Wiktoria Szymańska z klasy 3TL

Szymon Grabowski z klasy 3TL

Szymon Brauza z klasy 3TL

Ilona Kobierecka z klasy 3TL

Wiktoria Łęczycka z klasy 3TL

Klaudia Sobczak z klasy 3TL

Dawid Krajewski z klasy 2TGp

Wiktoria Bielecka z klasy 2TOp

Weronika Lipińska z klasy 1TG

Martyna Ciurzyńska z klasy 2Brg

Dominik Miszczak z klasy 2Brp

Alan Wasilewski z klasy 1TL

Wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
201093 odwiedzin