starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Wycieczka do terminalu kontenerowego.

14-10-2021 20:42

A A A

13 października  uczniowie z klasy  3 i 4 Technikum Eksploatacji Portów i Terminali                                 wraz  z nauczycielami przedmiotów zawodowych  udali się  na wycieczkę  do terminalu kontenerowego  w Warszawie,  PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

Uczniowie  mieli  okazję  zapoznać się z codzienną pracą terminalu, operacjami manipulacyjnymi wykonywanymi w czasie obsługi kontenerów. Na placu składowym terminalu poznali pracę urządzeń przeładunkowych typu Reach stacker- popularny ,,kalmar", zapoznali się ze specyfikacją składów kolejowych służących do transportu intermodalnego oraz obejrzeli różne typy kontenerów                      z zewnątrz jak i w środku.

Spotkaliśmy się z serdecznym przyjęciem pracowników terminalu, którzy przekazali nam wiele cennych informacji, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin