Akredytacja w programie ERASMUS+

09-03-2021 17:16

Nasze starania przyniosły efekty. Z ogromną radością informujemy, iż nasza Szkoła otrzymała Akredytację w programie ERASMUS+ w akcji 1. Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe na lata 2021-2027.

Pozytywne rozpatrzenie wniosku, daje Szkole możliwość uczestnictwa w corocznej procedurze przyznawania środków z zagwarantowanej puli              na realizację projektów ponadnarodowych, cieszących się w naszej szkolę ogromną popularnością.

Przyznanie Akredytacji w programie Erasmus+ stanowi potwierdzenie wysokiej jakości działań realizowanych do tej pory na płaszczyźnie organizacji praktyk i staży zagranicznych. W kolejnych dniach będziemy informować również o tegorocznych planach w zakresie mobilności i będziemy zachęcać uczniów do uczestnictwa w projekcie.