Życzenia świąteczne.

22-12-2020 11:55

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,

nadchodzi radosna noc Bożego Narodzenia! Kiedy wszystko jest możliwe, bo to czas cudów i radości.

Życzę wszystkim ufności, że trudny czas się odmieni. Bądźmy cierpliwi i pełni nadziei, przepełnieni rodzinną miłością i pokojem ducha.

Życzę również odwagi w podążaniu za własnymi pragnieniami i marzeniami, bo każdy z nas jest powołany do szczęścia. Bądźmy otoczeni ciepłem Rodziny i Przyjaciół - ludzi nam bliskich i pomocnych w potrzebie.

Niech w Nowym Roku wszystkie rany się zabliźnią, troski ustąpią, a ograniczenia związane   z pandemią pójdą w niepamięć.

Żeby nie wymagać od losu zbyt wiele; niech to będzie normalny rok.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Marek Wernicki