Biblioteka w "Ogrodniku" bogatsza o nowe książki.

02-12-2020 13:44

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się w listopadzie o nowe książki. Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w kwocie 18.100 tys. Zakupiono 927 książek.

Znajdują się wśród nich nowości wydawnicze wskazane przez młodzież oraz lektury szkolne.

Dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w 2020 roku dotyczy klas Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Branżowej I Stopnia. Dzięki temu księgozbiór znacząco wzbogacił się w nowe, ciekawe pozycje książkowe oraz lektury dostosowane do podstawy programowej.

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do odwiedzin biblioteki i wypożyczania. Z pewnością każdy znajdzie interesującą książkę dla siebie.