Nauczanie hybrydowe.

16-10-2020 12:52

Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie,

w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dla powiatów znajdujących się w tzw.  „ żółtej strefie”, związanych z COVID-19, od 19 października 2020 r. (poniedziałek)  nasza szkoła przechodzi na nauczanie hybrydowe, które przebiegać będzie zgodnie z poniższym harmonogramem. Harmonogram ten będzie ulegał zmianom w tygodniowych odstępach. W czasie obowiązującego nauczania w trybie hybrydowym wszyscy nauczyciele prowadzą swoje zajęcia w budynku szkoły.

Klasy programowo najwyższe tj. 3LO,  4TŻ, 4TOG, 4TC,  nauczanie wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Od 19.10.2020 do 23.10.2020 obowiązywać będzie poniższy podział klas.

• Klasy 1LO, 1TC, 1TGO, 1TL, 1TŻ, 2LOa, 2LOb, 2TŻp, 2TCp, 2TGOp, 2TLp -nauczanie w trybie stacjonarnym.

• Klasy, 2LOHg, 2LOBg, 2TŻg, 2TLg, 2TGOg, 2TCg, 2Brg/p, 3TGOC, 3TŻ, 3TL- nauczanie w trybie zdalnym.

Dodatkowo przedmioty w kształceniu praktycznym w klasach Technikum (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem) będą się  odbywać na terenie szkoły.

Kształcenie praktycznej nauki zawodu w Branżowej Szkole I Stopnia odbywać się będzie według obowiązującego planu, tj. w poniedziałki i środy na terenie szkoły.

Uczniowie, którzy odbywają praktyczną naukę zawodu u pracodawcy kontynuują ją zgodnie z planem.

W przypadkach szczególnych tj. zdiagnozowanego przypadku zakażenia COVID-19   i wprowadzenia w związku z powyższym obowiązkowej kwarantanny dla wyszczególnionych oddziałów i nauczycieli, mogą wystąpić zmiany w ustalonym przydziale klas.

Dyrektor ZS RCKU

Marek Wernicki