Wyniki konkursu „Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna”

05-04-2023 21:51

Wyniki konkursu „Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna”

W poniedziałek 3 kwietnia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Załuskowie odbyło się rozdanie nagród dla uczestników konkursu „Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna”.

Komisja oceniała prace według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, wkład własny pracy, estetyka wykonania, trwałość konstrukcji, walory plastyczne, w tym kompozycja, kolorystyka, dodatki.

Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły :

Nadia Olbrychowska z klasy 1TŻ zajęła III miejsce.

Wyróżnienia otrzymali :

Patrycja Ambroziak z klasy 2LO,

Wiktoria Markiewicz z klasy 2LO,

Julia Wiśniewska z klasy 1TLb,

Jan Dudek z klasy 1TLa,

Maciej Grabowicz z klasy 1TŻ

Wszystkie prace zgłoszone na konkurs wystawione były na sprzedaż, a dochód z ich
sprzedaży przekazany został na leczenie 4-letniego Józia, mieszkańca Nowych Mostek w gminie Sochaczew. Chłopiec zmaga się z ciężkim i złośliwym nowotworem.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.