WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2023

21-12-2022 14:34

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,
przed nami Święta, a wcześniej radosna noc, pełna cudownych znaków. Przedwieczne i Wszechmocne Słowo wciela się w niewinne dziecko, abyśmy się nie lękali, ale z ufnością ku Niemu i za Nim podążyli.
Uśmiechajmy się do siebie i wyciągajmy ku sobie pomocne dłonie, wtedy też jest Boże Narodzenie Życzę wszystkim chwili zatrzymania i refleksji, aby dalej móc podążać drogą ku szczęściu, na które każdy z nas przecież zasługuje.
Życzę, abyście nie musieli stawać na rozstajach, a jeśli już na nich staniecie, aby zawsze był przy Was ktoś z dłonią wyciągniętą do pomocy i wskazania właściwej drogi.
Na Nowy Rok życzę, aby okazał się nie taki ciężki jak go zapowiadają.
Obyśmy zdrowi byli, mieli optymizm i nadzieję, a szczęście i dostatek przyjdą same.
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!
Marek Wernicki