Absolwenci 1979r.

24-09-2022 06:41

W sobotę, 24 września naszą szkołę odwiedzili absolwenci rocznika 1979 Technikum Ogrodniczego, wychowankowie pana Edwarda Giro.

Choć wizyta była niespodziewana, to zawsze z wielką przyjemnością gościmy absolwentów i z chęcią pokazujemy jak teraz wygląda nasz „Ogrodnik”. Goście z podziwem oglądali szkołę, odwiedzali pracownie, podziwiali murale, będące dziełem uczniów. Byli pod wrażeniem nowoczesnego wyposażenia pracowni, odświeżonych wnętrz. Z ogromnym uznaniem przyjęli zmiany na stadionie szkolnym i zachwycili się „Zielonym patio”. Bardzo pozytywnie komentowali zmiany choć, oczywiście z sentymentem wspominali szkołę swojej młodości. Wspomnieniom, żartom, anegdotom nie było końca.

Dziękujemy panu Grzegorzowi Kropiakowi, który wizytę zorganizował.

Zapraszamy ponownie, drzwi szkoły są szeroko otwarte.

#zsrckuogrodnik #absolwenci #powroty #sochaczew