Tenisowe zmagania

08-03-2022 22:18

W dniach  1 i 2 marca odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grach singlowych dziewcząt i chłopców.

W  rozgrywkach wzięło udział 16 uczniów i 9 uczennic. Chłopcy rozegrali w sumie 52 mecze systemem "grupowym" a dziewczęta 36 meczów systemem "każdy z każdym".

W rozgrywkach chłopców w meczu finałowym o zwycięstwie zdecydował 5 set, gdzie lepszym okazał się Oliwier Chrzanowski pokonując Krystiana Zająca.

W turnieju żeńskim o mistrzostwie zadecydowało bezpośrednie spotkanie Nikoli Brejnak                          z Andżeliką Włodarczyk. Zwyciężczynią zaciętego pojedynku została Nikola Brejnak.

Klasyfikacja medalowa:

Dziewczęta:

1. Nikola Brejnak 3TŻg
  2. Andżelika Włodarczyk 4TŻ
  3. Martyna Spilaszek 1LO

Chłopcy:

1. Oliwier Chrzanowski 3TLg
  2. Krystian Zając 4TC
  3. Jakub Brokon 3TLg

Zwycięzcy otrzymali puchary a pozostali zawodnicy medale i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy Mistrzom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach.