Wykład on-line Dominiki Malejko

06-07-2020 17:02

2 czerwca br. uczennica klasy VI B Technikum Żywienia i Usług gastronomicznych, stypendystka Urzędu Marszałkowskiego, Dominika Malejko, w ramach projektu stypendialnego „MAZOWSZE – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” przeprowadziła wykład online, dotyczący zdrowego odżywiania.
Wykład dotyczył zdrowego odżywiania dzieci w wieku szkolnym, spożywania nadmiernej ilości słodyczy i ich konsekwencji oraz zdrowego stylu życia. Uczestnikami wykładu online były dzieci z IV klasy Szkoły Podstawowej im. Stefana Batorego w Lesznie.