Pomocni "Dragoni”

10-06-2020 06:44

Członkowie Dragon Fight Club po raz kolejny udowodnili swoją sympatię dla „Ogrodnika”. Lata wzajemnej współpracy owocują przyjaźnią, która najlepiej sprawdza się w potrzebie.

Tym razem, dosłownie w 15 minut, młodzi członkowie klubu przenieśli wszystkie ławki i krzesła z sal gimnastycznych do sal lekcyjnych. Dla nich, jak powiedział trener, to trochę nietypowa rozgrzewka. Dla szkoły wielka pomoc, gdyż do przeniesienia w ograniczonym czasie było około 140 ławek i krzeseł. Dziś zakończyły się egzaminy maturalne w salach gimnastycznych, jutro egzamin z języka angielskiego w salach lekcyjnych. Pracownicy musieliby nosić meble przez kilka godzin, a w tym przypadku tylko kierowali ruchem. Załoga ZS RCKU za tą pomoc składa serdeczne podziękowania.