starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE DLA KANDYDATA MATURA 2022 KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE DLA UCZNIA i RODZICA Kształcenie zawodowe Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady Z ŻYCIA SZKOŁY Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Pomocni "Dragoni”

10-06-2020 06:44

A A A

Członkowie Dragon Fight Club po raz kolejny udowodnili swoją sympatię dla „Ogrodnika”. Lata wzajemnej współpracy owocują przyjaźnią, która najlepiej sprawdza się w potrzebie.

Tym razem, dosłownie w 15 minut, młodzi członkowie klubu przenieśli wszystkie ławki i krzesła z sal gimnastycznych do sal lekcyjnych. Dla nich, jak powiedział trener, to trochę nietypowa rozgrzewka. Dla szkoły wielka pomoc, gdyż do przeniesienia w ograniczonym czasie było około 140 ławek i krzeseł. Dziś zakończyły się egzaminy maturalne w salach gimnastycznych, jutro egzamin z języka angielskiego w salach lekcyjnych. Pracownicy musieliby nosić meble przez kilka godzin, a w tym przypadku tylko kierowali ruchem. Załoga ZS RCKU za tą pomoc składa serdeczne podziękowania.

 

ZOBACZ GALERIE

84566 odwiedzin