starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE DLA KANDYDATA MATURA 2022 KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE DLA UCZNIA i RODZICA Kształcenie zawodowe Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady Z ŻYCIA SZKOŁY Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Laptopy do nauki zdalnej

12-05-2020 09:37

A A A

            W tym tygodniu do rąk uczniów ZS RCKU trafiły ostatnie z 9 laptopów pozyskanych przez szkołę z rządowego projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

            Zakupu sprzętu dokonało Starostwo Powiatowe w Sochaczewie w ramach dofinansowania, jakie otrzymało w ramach wsparcia rządowego.

            W dniu 4 maja z rąk Starosty Jolanty Gonta oraz wicestarosty Tadeusza Głuchowskiego, dyrektor Marek Wernicki otrzymał do użyczenia uczniom i nauczycielom 9 laptopów Fujitsu Lifebook S751, w pełni przygotowanych do pracy oraz dwa urządzenia wielofunkcyjne Brother T-710W.               

Zakup sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.”Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” ,działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”  

ZOBACZ GALERIE

84566 odwiedzin