"Polskie Serce Pękło. Katyń 1940".

05-05-2020 13:38

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego Natalia Szematowicz brała udział w konkursie literackim oraz plastycznym "Polskie Serce Pękło. Katyń 1940". Natalia otrzymała DYPLOM od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Pana Andrzeja Dudy oraz PODZIĘKOWANIE za uczczenie 80. rocznicy zbrodni katyńskiej i pielęgnowanie pamięci o jej ofiarach od Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Pani Elżbiety Witek.

Gratulujemy.