"Tę książkę warto przeczytać"

20-03-2019 23:35

20 marca odbyła się 16 edycja powiatowego konkursu organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę w Sochaczewie pt: "Tę książkę warto przeczytać". Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Urbańska i Zuzanna Jankowska. Nasze uczennice zdobyly ex aequo 2 miejsce. Nagroda cieszy podwójnie. To ogromny sukces dziewczyn i wielka radość z tego , że w erze smartfonów, młodzież sięga po tak wyjątkowe i dojrzałe pozycje książkowe. Kto czyta, żyje wielokrotnie. Gratulacje dziewczyny!

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
199107 odwiedzin