starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Zajęcia kosmetyczne w Ogrodniku

20-03-2019 23:27

A A A

W ramach zajęć dodatkowych dla klas 1LO i 2LOb o profilu rehabilitacyjno-kosmetycznym szkoła we współpracy z paniami: Moniką Osiecką i Agnieszką Kowalczyk zorganizowała co dwutygodniowe spotkania z wykwalifikowanymi kosmetyczkami: panią Elen Aloyan i panią Niną Dudnik. Uczniowie dzięki tym zajęciom systematycznie czerpią wiedzę z zakresu kosmetologii, dotyczącej pielęgnacji twarzy, włosów, skóry i paznokci. Młodzież uczy się jak odpowiednio dbać o swój wygląd, jak dobierać produkty kosmetyczne i wykonać idealny makijaż. 
Ponadto ci sami uczniowie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez pana Sławomira Wojdasa - specjalistę fizjoterapii. Młodzież zdobywa informację na temat rodzaju bólu oraz sposobu ich leczenia. Zajęcia dzielą się na część teoretyczną i praktyczną. Uczniowie samodzielnie pod okiem specjalisty wykonują różne ćwiczenia np. profesjonalny masaż kończyn.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin