starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Szkółka w szkole

22-05-2023 09:28

A A A

„Zielony Kuznocinek” to prężnie rozwijające się gospodarstwo szkółkarskie, które podczas „Eko pikniku rodzinnego” dołączyło do grona zaprzyjaźnionych z naszą szkołą firm.
Właściciele gospodarstwa oferują naszym ogrodnikom konsultacje i pokazy pozyskiwania materiału szkółkarskiego, uprawy i hodowli roślin w szkółce, a także przygotowywania sadzonek do sprzedaży. Oprócz tego nasi uczniowie będą mieli możliwość nauki rozpoznawania gatunków i odmian bylin, traw, krzewów i drzew ozdobnych z bogatej oferty gospodarstwa.
Na dobry początek, właściciele szkółki wręczyli dyrektorowi Markowi Wernickiemu trzy dorodne okazy ozdobnych buków. Dla dwóch mamy już miejsce na szkolnym patio, zaś największy, jako soliter, zapoczątkuje nowe założenie ogrodowe w sąsiedztwie nowego budynku świetlicowo-dydaktycznego. 
Według ogrodniczego przesądu, za rośliny nie dziękujemy.
Dziękujemy zaś za wystawienie pięknego stoiska, które było ozdobą naszego „Eko pikniku rodzinnego”, a także za propozycję współpracy z naszymi uczniami i nauczycielami.
Gospodarstwo „Zielony Kuznocinek” zaprasza do Kuznocina 62 oraz do kontaktu: 
zielonykuznocinek@gmail.com , tel.: 606 878 128.
„Ekologiczny piknik rodzinny” w Zespole Szkół RCKU zorganizowano ze środków WFOŚiGW w Warszawie. 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
121691 odwiedzin