starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025 Instrukcja logowania Office365 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe Patronat WSIiZ DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Świąteczne Stroiki

21-12-2022 14:59

A A A

Stroik bożonarodzeniowy na stół to najpopularniejsza świąteczna ozdoba. Uzupełnia on świąteczny nastrój i podkreśla charakter kolacji wigilijnej, zwłaszcza gdy zrobimy go samodzielnie. Ozdoby, które powinny znaleźć się na bożonarodzeniowym stroiku nie są przypadkowe, każda ma swoje znaczenie i jest ściśle związana z Bożym Narodzeniem. Świeczka symbolizuje światło dające życie, wstążki i kokardy symbolizują więź, czyli łączą rodzinę i bliskich, kuliste bombki są symbolem światła, ale także i świata, Anioły i dzwoneczki przypominają o radosnej nowinie, przyjścia na świat Zbawiciela. Wspólne wykonanie stroików w niektórych domach jest już elementem tradycji świątecznej.
Młodzież Technikum Ogrodniczego po raz kolejny z radością i zaangażowaniem wykonała wiele stroików, które w różnych miejscach zdobią naszą szkołę, wprowadzają świąteczną atmosferę i umilają wspólnie spędzany czas.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
199107 odwiedzin