"Paczka na Kresy - Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczpospolitej"

16-12-2022 08:52

Nadchodzące Święta to nie tylko czas, który spędzamy z bliskimi. To także moment, w którym chętnie dzielimy się dobrocią.

Społeczność szkolna ZSRCKU "Ogrodnik" Sochaczew i tym razem nie zawodzi. Uczniowie wraz z Radą Pedagogiczną wzięli udział w akcji współorganizowanej m.in. przez Kuratorium Oświaty w Warszawie "Paczka na Kresy - Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczpospolitej". Akcja polegała na zbiórce artykułów spożywczych, chemicznych dla rodaków z Litwy, Łotwy i Ukrainy. Pozyskane artykuły przekazano Fundacji Kresy. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wsparcie.