Badmintonowe zmagania

12-10-2022 10:23

7 października na terenie naszej Szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu w badmintonie drużynowym.

Naszą szkołę reprezentowała żeńska drużyna w składzie: Aleksandra Socik IV TCg , Daria Chabrowska IV TCg , Olga Walczak IV TCg. Dziewczyny były bezkonkurencyjne i wygrywając wszystkie pojedynki zajęły 1 miejsce.

Drużynę męską stanowili: Maciej Kołodziejski IV TŻp , Maciej Grochowski IV TŻg , Hubert Pawelski II TC i po zaciętych rozgrywkach zajęli ostatecznie 4 miejsce.