Z wizytą w przedszkolu

05-10-2022 13:00

28.09.2022 r. obchodzony był Światowy Dzień Jabłka, z tej okazji dziś wraz z młodzieżą z Technikum Ogrodniczego i Technikum Żywienia, odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr. 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie grupa "Wesołe Misie"

Podczas wizyty uczniowie pomogli przedszkolakom posadzić jabłonkę odmiany "Antonówka", którą dzieci nazwały "DRZEWKIEM PRZYJAŹNI".

W gości jak wiadomo nie idzie się z pustymi rękoma, więc dzieci otrzymały skrzynkę jabłek " oraz sok jabłkowy NFC z Tęczowy ogród.

Wesołe Misie ugościły nas świeżo pieczoną szarlotką, a każdy uczeń dostał okolicznościową "jabłkową" laurkę.

Zapraszamy z rewizytę na "Dzień Dyni"