starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Absolwenci 1979r.

24-09-2022 06:41

A A A

W sobotę, 24 września naszą szkołę odwiedzili absolwenci rocznika 1979 Technikum Ogrodniczego, wychowankowie pana Edwarda Giro.

 

 Choć wizyta była niespodziewana, to zawsze z wielką przyjemnością gościmy absolwentów i z chęcią pokazujemy jak teraz wygląda nasz „Ogrodnik”. Goście z podziwem oglądali szkołę, odwiedzali pracownie, podziwiali murale, będące dziełem uczniów. Byli pod wrażeniem nowoczesnego wyposażenia pracowni, odświeżonych wnętrz. Z ogromnym uznaniem przyjęli zmiany na stadionie szkolnym i zachwycili się „Zielonym patio”. Bardzo pozytywnie komentowali zmiany choć, oczywiście z sentymentem wspominali szkołę swojej młodości. Wspomnieniom, żartom, anegdotom nie było końca.

 

Dziękujemy panu Grzegorzowi Kropiakowi, który wizytę zorganizował.

 

Zapraszamy ponownie, drzwi szkoły są szeroko otwarte.

 

#zsrckuogrodnik #absolwenci #powroty #sochaczew

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin