starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE DLA KANDYDATA MATURA 2022 KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE DLA UCZNIA i RODZICA Kształcenie zawodowe Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady Z ŻYCIA SZKOŁY Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Multimedia w reklamie

21-05-2022 12:08

A A A

W dniach 17-18.05.2022 dwudziestu uczniów z  klas 3 Technikum cyfrowych  procesów graficznych wzięło udział w kursie – Multimedia w reklamie.

To już kolejne zajęcia realizowane w ramach Projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Celem szkolenia było nabycie umiejętności z zakresu tworzenia grafiki wektorowej oraz rastrowej i jej profesjonalnego zastosowania, a także wiedzy i umiejętności w zakresie obróbki grafiki, dźwięku, montażu, tworzenia animacji, korekcji oraz separacji materiałów multimedialnych na potrzeby publikacji materiałów reklamowych.

Zajęcia prowadziła pani Marta Jackiewicz prowadząca Agencję Reklamową - Nalu w Warszawie. 

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia z wynikiem pozytywnym było wystawienie przez podmiot szkolący zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zdany egzamin (100% zdawalność!) nadał uczestnikom kwalifikacje, które znacznie podnoszą ich kompetencje zawodowe, a otrzymany certyfikat VCC pozwoli sprawdzić się na międzynarodowym rynku pracy. 

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

ZOBACZ GALERIE

80521 odwiedzin