Otwarty "Ogrodnik"

13-05-2022 08:36

Otwarty „Ogrodnik”

Otwarte na co dzień drzwi Zespołu Szkół RCKU otworzyły się w czwartek 12 maja 2022 r. jeszcze szerzej. Organizatorzy „Dnia Otwartego” byli zaskoczeni bardzo dużą liczbą gości ze szkół podstawowych, stojących przed wyborem miejsca do dalszej nauki.

Popołudnie przebiegało w swobodnej, nieformalnej atmosferze. Kandydatów oprowadzało 20 uczniów „Ogrodnika”, ze wsparciem grupy nauczycieli i dyrekcji. Także tegoroczna absolwentka przyjechała specjalnie, żeby opowiadać kandydatom o wciąż „swojej” szkole. Wszystkie sale, pracownie i szkolne patio były otwarte, można było zapytać o każdy przedmiot i o każdego nauczyciela. Każdy uczeń i rodzic otrzymał rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania. Nasi uczniowie byli bardzo przekonujący w roli przewodników, bo kto lepiej opowie o szkole niż rówieśnik?
Ulotki ze szczegółowymi informacjami rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Wszystkich zainteresowanych rekrutacją, informacjami o kierunkach kształcenia zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej szkoły https://zsrcku.powiatsochaczew.pl/, a także śledzenia bieżących informacji o wydarzeniach szkolnych na oficjalnym profilu szkoły ZSRCKU "OGRODNIK" Sochaczew

Zapraszamy, u nas znajdziesz miejsce dla siebie.