starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025 Instrukcja logowania Office365 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe Patronat WSIiZ DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Wersja kontrastowa

Erasmus w Ogrodniku - cz. 3

05-05-2022 10:16

A A A

Jak mijają kolejne dni praktyk w Grecji?

Grupa techników grafików pracuje nad kompleksowymi rozwiązaniami dla hoteli i kompleksów Olympus Villas, White Nest i San Pantaleimon. Uczniowie przygotowali już projekty logotypów, broszur promocyjnych oraz analizy i rekomendacje w zakresie komunikacji wizualnej w internecie. Zagraniczne praktyki to okazja nie tylko do nabycia praktycznych kompetencji w zakresie obsługi programów graficznych, ale również kompetencji związanych ze współpracą z innymi działami przedsiębiorstwa czy uwzględniania aspektów i celów biznesowych oraz marketingowych w planowaniu działań zespołów graficznych. 

Technicy gastronomii już wkrótce będą gotowi do prowadzenia własnej greckiej restauracji 😉 W ramach 3 zespołów młodzież realizuje zadania zlecane przez mentorów w ramach: baru, kuchni oraz serwisu. Podczas praktyk poznają receptury na dania kuchni greckiej, uczą się obsługi urządzeń kuchennych czy zasad związanych z obsługą klienta i wydawaniem potraw. 

Technicy eksploatacji portów i terminali realizują kompleksowe zadania z zakresu obsługi pasażerskiej w terminalach. Biorą także udział w wyspecjalizowanych szkoleniach, np. z zakresu komunikacji kryzysowej. Opracowali także materiały informacyjne – poradniki dla podróżnych dotyczące poszczególnych terminali Riwiery Olimpijskiej. 

Projekt „Nowe perspektywy kształcenia zawodowego – Edycja II” jest współfinansowany przez Unię Europejską. W projekcie biorą udział uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego „Ogrodnik” w Sochaczewie.

 

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
195984 odwiedzin