starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Edukacja szkolna - Erasmus w Ogrodniku - cz.2

28-04-2022 10:21

A A A

W Grecji przebywają obecnie nie tylko uczniowie technikum w „Ogrodniku”! Wraz ze szkołą partnerską Platon School 26 uczniów LO realizuje mobilność edukacyjną w projekcie „Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej ZSRCKU w Sochaczewie szansą na podniesienie kompetencji kluczowych oraz umiejętności cyfrowych uczestników”.

Za nami już dwa dni mobilności. Pierwszy przeznaczony był na zapoznanie z uczestnikami, instytucją przyjmującą, mentorami i założeniami projektu. Za to drugi upłynął już na wytężonej pracy! W grupach poznawaliśmy dziś zasady tworzenia treści przeznaczonych do publikacji w internecie, dane dotyczące internautów w Polsce i Grecji, a także przygotowywaliśmy listy słów kluczowych do naszych blogów. Pierwsze efekty będziemy mogli zaprezentować już wkrótce!

Mobilność ponadnarodowa realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
121691 odwiedzin