starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

STYPENDIA STAROSTY SOCHACZEWSKIEGO ROZDANE

18-03-2022 18:36

A A A

W piątek 18 marca 2022 roku, odbyła się uroczystość rozdania Stypendiów Starosty Powiatu Sochaczewskiego za wybitne wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2021/2022.

Stypendia Starosty Powiatu Sochaczewskiego przyznawane są uczniom publicznych szkół                          i placówek, dla których organem prowadzącym jest powiat.               

Uroczystości przewodniczył Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego    w Sochaczewie Pan Marek Wernicki,  który w imieniu Pani starosty Jolanty Gonta wręczył stypendia. 

Na liście stypendystów wyróżniających się w nauce znaleźli się uczniowie zarówno klas Liceum, Technikum oraz szkoły Branżowej I stopnia w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie:

  1. Baranowska Karolina kl II LO
  2. Geras Aleksandra kl II LO
  3. Patryk Białowąs kl III TŻg
  4. Graniak Emilia kl IV TG
  5. Jesiołowska Natalia kl IV TG
  6. Ciechomska Zuzanna kl IV TL
  7. Szymańska Wiktoria kl IV TL
  8. Ciurzyńska Martyna kl III Brg

Gratulujemy !

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin