starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Kurs „Projektowanie terenów zieleni”

27-10-2021 23:26

A A A

W środę 27.10.2021 uczniowie klas technikum uczestniczyli w kursie – Projektowanie terenów zieleni. To już kolejne zajęcia  realizowane w ramach  zadania 2 Projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”.  Szkolenie prowadziła mgr inż. Marta Długowska-Gąsecka, architekt krajobrazu.

Celem kursu było zdobycie wiedzy na temat projektowania ogrodów, kompozycji przestrzeni ogrodowej, zapoznanie się ze wszystkimi aspektami pracy projektanta terenów zielonych. 

Uczniowie uzupełnili swoją wiedzę teoretyczną, która obejmowała takie treści jak: podstawy projektowania, zasady kompozycji i doboru roślin, podział ogrodu na strefy, zasady projektowania oświetlenia i nawodnienia w ogrodzie, eksploatacja maszyn i urządzeń na terenach zielonych.

Część praktyczna spodobała się uczestnikom szczególnie, młodzież uczestniczyła w zajęciach plastycznych oraz komputerowych, podczas których zapoznali się z programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji 3D projektowanego ogrodu.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin