starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Dzień gotujących mężczyzn oraz zdrowego jedzenia.

19-10-2021 00:20

A A A

19 października młodzież z 3 klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych,  a konkretnie mężczyźni wraz z Samorządem Uczniowskim zaprosili Społeczność Szkolną  na kiermasz tematyczny.

Kiermasz odbył się pod hasłem „dzień gotującego mężczyzny oraz dzień zdrowego jedzenia”. Uczniowie z klasy 3 TŻg połączyli siły z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, aby zaprezentować  zdrowe,  a przede wszystkim smaczne dania warzywne, które z pewnością zadowolą najbardziej kapryśnych konsumentów.

Panowie sporządzili makaron z marchwi z pastą z ciecierzycy, makaron z cukinii z sosem bolognese oraz placki z cukinii z ostrym sosem pomidorowym. Wszystkie zaprezentowane dania cieszyły się dużym powodzeniem i zostały wykonane pod kierunkiem Pani Moniki Czubak.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin