starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2023/2024 Rekrutacja 2023/2024 MATURA Kształcenie zawodowe DLA UCZNIA i RODZICA Statut szkoły Logowanie Dziennik Vulcan - powiat sochaczewski ROK SZKOLNY 2022/2023 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE O patronie Konkursy i olimpiady UNESCO Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI BIP Patronat WSIiZ Wersja kontrastowa

Mistrzowie Szkoły w biegach przełajowych !!!

02-10-2021 19:10

A A A

W piątek 01.10.2021 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych na dystansie 1000m. 

Dopisała frekwencja  i dobra pogoda. Przed startem dyrektor szkoły Pan Marek Wernicki życzył uczestnikom udanej rywalizacji i dobrych wyników. Tak też się stało, zawodnicy z lekkością pokonali  trasę i z uśmiechem przekroczyli linię mety.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Wiktoria Kornatowska z klasy 1 LO, natomiast w biegu chłopców zwyciężył Damian Chełmiński z kl 4TL. 

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, uczniowie z klasy 1LO pełnili role sędziów na trasie biegu, o oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbali - Janek Piórkowski i Hubert Paruszewski  z klasy 4 TGO.

Klasyfikacja końcowa (dziewczęta)

  1. Wiktoria Kornatowska 1 LO
  2. Katarzyna Jaworska  3 LOa
  3. Daria Michalska  1TL

Pozostałe zawodniczki (kolejność przypadkowa):  Katarzyna Kruszyńska, Faustyna Rosińska, Amelia Król

Klasyfikacja końcowa (chłopcy)

  1. Damian Chełmiński  4TL
  2. Oliwier Dąbrowski  2TL
  3. Oliwier Tataj  1TL

Pozostali zawodnicy (kolejność przypadkowa):

Bartek Wasilewski, Mateusz Tomaszewski, Dawid Markus, Hubert Jakubiak, Adrian Sałaciński, Filip Kobierecki, Hubert Pawelski, Bartek Krawczak, Bartek Figat, Kuba Gałaj, Kuba Abka, Kuba Kornacki, Bartek Pawłowski. 

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rywalizacji. 

 

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
145967 odwiedzin