Oferta edukacyjna Ogrodnika

16-04-2020 21:58

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!
Mamy przyjemność zaprezentować Wam ofertę edukacyjną naszej szkoły. W trosce o dobro uczniów klas ósmych, przedstawiamy i opisujemy kierunki kształcenia, atuty szkoły oraz możliwości jakie daje edukacja w naszej szkole. Zachęcamy do zapoznania się z treścią prezentacji oraz odwiedzenia strony internetowej "Ogrodnika".
Dyrekcję szkoły uprzejmie prosimy o upowszechnienie naszej oferty wśród swoich uczniów, takimi sposobami, jakie w obecnym trudnym czasie są możliwe. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia, wytrwałości i przemyślanych decyzji.
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie ZS-RCKU w Sochaczewie.

Nasze kierunki kształcenia zobaczysz tu