"Zielone Patio" już otwarte.

15-10-2021 11:17

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej zapisał się w historii szkoły w sposób szczególnie radosny. Otrzymaliśmy bowiem do użytku drugą inwestycję zrealizowaną w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego – Zielone Patio.

Nasz pomysł zjednoczył rekordową liczbę około 7 000 mieszkańców, którzy swoimi głosami wskazali potrzebę powstania tego obiektu. Podczas podniosłej uroczystości dyrektor Marek Wernicki podziękował wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do: Starosty Powiatu Sochaczewskiego, pani Jolanty Gonta, pana Remigiusza Szafrańskiego – pomysłodawcy tego  projektu, księdza proboszcza Piotra Żądło, pani Patrycji Kochańskiej – projektantki tego miejsca, pani Justyny Stępińskiej -  szkolnego koordynatora głosowania oraz wykonawcy – pana Jerzego Łebskiego.

Dyrektor dziękował również nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, rodzicom, uczniom i absolwentom.

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że „Dzieło pracowitych rąk, wielkich serc i wspaniałych umysłów jest od dziś do dyspozycji uczniów i mieszkańców powiatu.”