Rozpoczęliśmy cykl ciekawych szkoleń

06-10-2021 12:40

W dniach 27-28.09.2021 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kursach: masaż tkanek głębokich    i masaż sportowy. Zajęcia realizowane były w ramach Zadania 2 Projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”.

Szkolenia prowadził fizjoterapeuta, dr nauk o zdrowiu, Pan Jakub Sinkowski.

Podczas zajęć nieoceniona okazała się nasza sala kosmetyczna, której wyposażenie pozwoliło przeprowadzić część praktyczną w komfortowych warunkach. Uczestnicy w pełni usatysfakcjonowani i zachęceni do dalszego rozwijania swoich umiejętności w tym kierunku.

Już niedługo następne kursy. Teraz szkolić się będą bariści oraz projektanci terenów zieleni.

A co później? … Damy znać.