Byliśmy w teatrze.

24-09-2021 19:11

W dniach 21 i 23 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyliw spektaklu teatralnym – "Otagowani".
Spektakl opowiada historię pewnej młodzieżowej imprezy, która wymknęła się spod kontroli.        Zdjęcia bezmyślnie wrzucone do Internetu, stały się przyczyną hejtu jednej z uczestniczek owej impry.

Po spektaklu odbyła się lekcja teatralna, w czasie której doszło do inspirującej dyskusji młodych. Spostrzeżenia młodzieży często są zaskakujące i pokazują, jak ważnym elementem współczesnego człowieka jest Facebook i inne media społecznościowe.